O nás/About us

C85072C5-183F-4A81-8BCC-F7BEB97B2311Baby Bare Shoes - je slovenská značka topánočiek vyrábaná v malej obuvníckej dieľničke na strednom Slovensku. Myšlienku založiť túto značku som dostala v roku 2016 po tom,ako som niekoľko rokov viedla kamennú predajňu a eshop s barefootovou obuvou. Topánočky prešli dlhým vývojom, kým sa dostali na trh v takej podobe, v akej sú dnes. Modely Baby Bare Shoes IO sú vyrábané z veľmi kvalitných materiálov, z mäkkej priedušnej kože z Talianska, topánočky majú 3mm gumenú podrážku,ktorá je tiež vyrábaná v Taliansku, je veľmi pružná a ohybná vo všetkých smeroch. Všetky materiály použité na výrobu topánočiek sú certifikované a nezávadné. Modely sú indoor/outdoor a je ich teda možné využiť ako papučky do škôlky,na doma,do detských centier ako aj do exteriéru ako letné sandálky. Každý pár váži cca. 122gramov. Topánočky značky Baby Bare Shoes sú 100% barefoot.

1,5 roka po vydaní IO modelov sme predstavili naše modely na patentovanej FEBO podrážke a tak sme v novembri 2018 uviedli svoju prvú kolekciu FEBO WINTER. 

 

"Baby Bare Shoes - is a Slovak brand of shoes produced in a small footwear factory in Central Slovakia. The idea to create this brand was given in 2016 by Mrs. Pavlína Lišková, who has been running an e-shop with barefoot shoes for several years now. The shoes have undergone annual development until they reach the market as they are today.Children shoes boots IO models are made of high quality materials, from the soft breathable leather by company Mastrotto, which is the world leader in leather production, shoes have 3 mm rubber sole, which is also produced in Italy, is very flexible. All materials used to produce shoes are certified and safe. The models are indoor / outdoor and can be used as children's shoes, at home, in children's centers, as well as outside as summer sandals. Every couple weighs approximately. 122 g. Baby Bare Shoes Shoes are 100% barefoot"